Успішний фініш

• Категорія запису:Новини

IMG_4539 На завершення зими, 24 лютого 2021 року,  у парку імені Т.Г.Шевченка в місті Рівне відбувся Чемпіонат з лижних гонок серед студентів закладів вищої освіти Рівненської області.

Збірна команда студентів Дубенського фахового медичного коледжу успішно стартувала!

На дистанції 1000 метрів, чемпіоном області серед юнаків став студент  АЛ-409 курсу Парета Юрій, а його одногрупник Бондарець Павло виборов ІІ місце, ставши срібним призером. У загальному заліку збірна команда коледжу у складі Бондарця Павла, Лупановича Миколи, Парети Юрія та Чорнобая Андрія зайняла почесне ІІ місце, випередивши команди РДГУ та МЕГУ ім. Степана Дем’янчука.IMG_20210224_114746

Переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами, пам’ятними подарунками громадською організацією «Спортивна спілка студенської молоді Рівненщини».

Керівник фізичного виховання  Дубенського фахового медичного коледжу Віктор Ружнілов.