Безымянный.1117 лютого 2021 року в дистанційній формі відбулося засідання обласного методичного об’єднання практичних психологів закладів фахової передвищої освіти Рівненської області. Темою  засідання обрано «Психологічний супровід учасників освітнього процесу в умовах компетентнісного навчання».

аррУ засіданні взяли участь 22 практичних психологів Рівненської області та методист Ради директорів  ВНЗ І-ІІ р. а. Процюк В.К.

Обласне методичне об’єднання розпочалося з вітального слова в.о директора коледжу Кислюк Жанни Михайлівни, яка наголосила на важливості роботи практичних психологів у закладах освіти в сучасному складному світі. Практичні психологи переглянули відеопрезентацію нашого закладу.

Привітали також учасників засідання методист Ради директорів Процюк Віталій Кононович, голова обласного методичного об’єднання практичних психологів Козлинець Олена Юріївна.

Безымянный.24Цікаву та змістовну доповідь з теми «Взаємовідносини та спілкування як соціально-психологічна проблема» підготував викладач психології та педагогіки ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж Рівненської державного гуманітарного університету» Омельчук Володимир Васильович.

Практичний психолог нашого коледжу Яковлева Марія Василівна виступила з темою «Психологічний супровід учасників освітнього процесу в умовах компетентнісного навчання», а також підготувала цікавий, креативний психологічний тренінг «Долай труднощі, а не себе». Під час тренінгу кожен із учасників  методичного об’єднання мав змогу пройти тест на стресостійкість, краще зрозуміти себе під час психологічної гри «10 діамантів».Безымянный.20

Підсумком засідання став прийом «Незакінчені речення», де кожен із учасників розповів про свої враження від зустрічі та очікування від завтрашнього дня.

Проведена зустріч стала чудовою нагодою показати фахову майстерність, професіоналізм практичних психологів навчальних закладів Рівненської області.

Методист коледжу Власюк А.І.