Відокремлений підрозділ
"Дубенський фаховий
медичний коледж"

КЗВО "Рівненська медична академія"
Рівненської обласної ради
Тел./факс: (03656) 3-23-82; (03656) 3-23-72
тел.: приймальної комісії (телефонувати з 30.06.2022) +38 (098) 034-89-10
dubnomed@ukr.net
Мова освітнього процесу - українська

 гошглшн  15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та чергової річниці виведення радянських військ із Афганістану.

    екаре Пройшло 32 роки  як закінчилася війна в Афганістані. Достатньо часу  для переосмислення того, що сталося. Це був один із злочинів комуністичного режиму, який забрав життя тисяч українців на чужій землі, за чужі ідеї та інтереси. Кожен, хто достойно пройшов через пекло Афгану, заслуговує на шану.   

   У той час, коли  ровесники навчались у ВУЗах, опановували професії, їхніми університетами були стріляючі афганські гори, вогняні дороги. Але в залікових книжках  таких предметів як честь, мужність, самовіддача стояли оцінки тільки «відмінно».

    Студенти Дубенського фахового медичного коледжу підготували проєкт – розмову в колі «Афганістан –  біль в моїй душі». В бібліотеці коледжу розгорнута виставка «Чорні тюльпани» на Дубенській землі».

  Ветерани війни в Афганістані, які мають бойовий досвід , були серед тих, хто організував охорону учасників Майдану,дав відсіч російській агресії у 2014 році , вони стали учасниками волонтерського руху, досі воюють на передовій, на сході України.

Комментарии закрыты.

ВІДЕО
До уваги молодших спеціалістів з медичною освітою.
Реєстрація слухачів на цикл тематичного удосконалення "Школа старшої медичної сестри, невідкладні стани" (з 30.05.2022 по 03.06.2022), триватиме до 29.05.2022 включно.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Цикл підвищення кваліфікації буде проводитися з використанням технологій дистанційного навчання.

Заповнений корінець путівки та витяг із наказу про направлення на підвищення кваліфікації, просимо надіслати за адресою: м. Дубно, вул. К. Острозького, 25, ВП "ДУБЕНСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" КЗВО "РІВНЕНСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ" РОР
Корисні посилання

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

2014-2022 © Дубенський фаховий медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design