«Хвороби серцево-судинної системи. Надання домедичної допомоги. Алгоритм СЛР»

84958Студенти нашого коледжу долучились до проведення уроку із «Захисту України» на теми «Хвороби серцево-судинної системи. Надання домедичної допомоги. Алгоритм СЛР».

87456Урок був проведений для школярів 11 класу ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів м. Дубно. Під час заняття учасники гуртка«Внутрішня медицина» розповіли про основні симптоми інфаркту міокарду та долікарську допомогу (Кирилюк Ганна),провели тренінги з підрахунку та оцінки пульсу (Коваль Юлія),вимірювання артеріального тиску (Афонікова Катерина) та проведення серцево-легеневої реанімації (Бакунець Світлана, Бондарець Павло).

498541

Під  контролем  студентів  учні мали змогу самостійно відпрацювати отримані навички.

Такі майстер-класи з використанням  тренінгових технологій зацікавили школярів. Впевнені, що отримані знання та вміння будуть корисними для них в майбутньому.