Показове заняття з фізичного виховання

  • Категорія запису:Новини

IMG_20201015_102849 15 жовтня викладачі фізичного виховання провели показове заняття у БЛ-409 групі на теми «Легка атлетика. Вдосконалення техніки бігу на короткі дистанції» Фик М.М.  та «Легка атлетика. Загальнорозвиваючі вправи» (спецгрупа) Леньо В.Я.

Актуальність обраної теми заняття:

Легка атлетика об’єднує більшість загальнодоступних вправ, що супроводжують людину у повсякденному житті, тому є одним з найбільш масових видів спорту.

Мета заняття: поглибити і вдосконалити практичні навички студентів з легкої атлетики.

Заняття мало оздоровче значення. За допомогою легкоатлетичних вправ повністю вирішилося завдання гармонійного фізичного розвитку студентів.IMG-6b97af7ac38dd272f037a7c83bba3e5c-V

  Протягом основної частини заняття викладачі показували студентам різноманітні бігові вправи. Адже, займаючись бігом, студенти поряд з відповідними фізичними якостями набувають також потрібні знання та навички. Вони навчаються як правильно будувати розпорядок дня, харчуватися, здійснювати медичний контроль за станом свого здоров’я, планувати тренування. Такі заняття з фізичного виховання виховують у студентів бережливе ставлення до свого здоров’я, зацікавленість до систематичних занять для зміцнення організму.

IMG_20201015_103714

Всі етапи заняття проведені чітко. Студенти були зацікавлені у співпраці на занятті. Викладачі дали матеріали для самопідготовки студентів і вчасно підвели підсумки.