изображение_viber_2020-10-10_10-11-05З ДНЕМ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ‘Я!

Щорічно через проблеми з психічним здоров‘ям світова економіка зазнає збитків близько 1 трильйону доларів. Стреси, невизначеність, проблеми з фізичним самопочуттям, спадкові чинники впливають на наше психічне здоров‘я, яке визначає якість життя.

Давайте сьогодні замислимося над тим, як ми дбаємо про себе та своє психічне здоров‘я. Яку увагу ми приділяємо відновленню та відпочинку, як долаємо стрес, як плануємо робочий розпорядок та визначаємо пріоритети, яке спілкування є корисним для нас, а яке токсичним, чим ми наповнюємо себе та світ навколо.

Психічне здоров‘я — це просто відсутність розладів, це наявність ресурсу жити, творити, розвиватися, чинити опір буденним стресам. Ми навчаємося та працюємо, але не варто забувати про відпочинок, відновлення, турботу про себе, хобі та цікаві заняття.

Тому давайте від сьогодні більше дбати про себе!

Практичний психолог коледжу- Марія Яковлева.