всесвітній день серцяЩороку 29 вересня відзначається Всесвітній день серця (World Heart Day). Ініціаторами його запровадження є Всесвітня федерація серця, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) і ЮНЕСКО, оскільки саме серцево-судинні захворювання є найбільш поширеновсесвітній день серця1ю причиною смерті у світі.Метою цього міжнародного дня є підвищення обізнаності населення про хвороби серця, правильний спосіб життя для їх попередження і пропаганда профілактичних заходів для зменшення смертності від хвороб серця. З нагоди Всесвітньо дня серця члени гуртка з внутрішньої медицини, студенти БЛ-409 ІІ підгрупи, під керівництвом керівника гуртка, Данилюк Юлії Анатоліївни, провели такі заходи: розмістили в коледжі інформаційний плакат щодо Всесвітнього дня серця і “10 правил здорового серця” для студентів і працівників коледжу, також розмістили інформацію в соціальній мережі Фейсбук на сторінці гуртка з внутрішньої медицини.