изображение_viber_2020-10-09_09-02-52Щорічно 26 вересня за ініціативи Ради Європи з метою сприяти та популяризувати багатомовність відзначається Європейський День мов. Це чудова нагода випробувати свої знання з європейських мов. В Україні святкування відбулося за підтримки EUNIC-мережі національних інститутів культури Європейського Союзу. У рамках святкування до Європейського Дня мов 2020 було створено спеціальний веб-сайт, де можна було прийняти участь в онлайн олімпіаді та виконати низку мовних завдань, розвиваючи подальшу компетентність та впевненість у використанні іноземної мови. Студенти АЛ-109 курсу німецької групи разом з викладачем Вікторією Леньо долучилися до відзначення Європейського Дня мов  та взяли участь у дистанційній Всеукраїнській олімпіаді «Всеосвіта. Німецька мова.Осінь-2020»,спрямованої на активізацію навчальної мотивації,узагальнення набутих теоретичних знань та навичок з німецької мови. Безручко Дімітрій, Гамага Маргарита, Магель Вікторія та Свіщ Світлана пройшли всі етапи І туру олімпіади та отримали сертифікати. Готуємося до ІІ туру!

Викладач німецької мови Леньо В.Л.