Ви зараз переглядаєте День знань у Дубенському фаховому медичному коледжі

День знань у Дубенському фаховому медичному коледжі

  • Категорія запису:Новини

         Шановні студенти, викладачі, батьки, працівники коледжу!

                                Прийміть щирі вітання із Днем знань!

    1 вересня — це початок нового навчального року, старт для боротьби за знання, за відмінні оцінки, за вірних друзів, за подолання нових висот.

   День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для усіх, і особистим для кожного.

     Це початок нового етапу в житті для студентів, які стали сьогодні першокурсниками. Ласкаво просимо до студентської родини! Сміливіше знайомтеся з цим дивовижним світом знань і відкриттів. Нехай отримані знання будуть цікавими ,  студентська дружба – міцною!

    1 вересня для випускників – це останнє 1 вересня в їхньому житті. Пам’ятайте, ваша подальша доля – у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог.

   У спектрі  людського щастя здоров’ю належить найвагоміше місце.IMG_3500

Тому медичні працівники були й залишаються уособленням гуманності і професіоналізму, особливо враховуючи реалії сьогоднішнього життя.

    Шановні батьки, рідні, які з хвилюванням проводжають дітей на навчання! І вас зі святом! Нехай ваші діти частіше тішать вас, а вам – терпіння. Нехай у вас завжди вистачає на них часу, тепла, любові та енергії!

   Теплі слова вдячності хочеться сьогодні сказати викладачам. Саме ви допомагаєте студентам осягати фах, відкриваєте для них нове, пояснюєте незрозуміле. Ви є прикладом чуйності і принциповості, ваш талант, терпіння, відповідальність — неодмінні умови успішного навчання. Нехай попереду у вас будуть нові плани, нові успіхи і досягнення! Здоров’я вам!

    Тож дозвольте ще раз привітати усіх Вас і побажати, щоб Ваші серця завжди палали бажанням пошуку нового, вищого, досконалішого. Щоб ваша творча енергія ніколи не згасала, а запалювала всіх довкола бажанням йти вперед і не зупинятись на досягнутому.

                В.о. директора коледжу Кислюк Ж.М.