З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.ed_full

Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

За умови дистанційної форми навчання, у зв’язку із  карантином, у коледжі цього року відбулися ряд заходів, що передбачали дистанційну форму проведення , а саме:

Тематичні уроки з дисципліни «Історія: Україна і світ»: „ Декларація Роберта Шумана. Історія європейської ментальності” висвітлює етапи зародження Європейського Союзу на основі спільних людських і демократичних цінностей.

Віртуальні подорожі європейськими країнами за допомогою Google Arts&Culture .

Фестиваль європейських держав – віртуальне знайомство з традиціями та культурою країн Європи – екскурсії: Британським музеєм, Лувром, Віденською оперою,Метрополітен-музеєм.

Виставка-мандрівка презентацій «Європейські міста – побратими Дубна».

МіскевичВ.В.