Відокремлений підрозділ
"Дубенський фаховий
медичний коледж"

КЗВО "Рівненська медична академія"
Рівненської обласної ради
Тел./факс: (03656) 3-23-82; (03656) 3-23-72
тел.: приймальної комісії (телефонувати з 30.06.2022) +38 (098) 034-89-10
dubnomed@ukr.net
Мова освітнього процесу - українська

211 березня 2020 року флешмоб серед студентів ІІ курсів спеціалізації “Лікувальна справа” провела викладач фармакології: «Хто яблуко в день з’їдає, у того лікар не буває»

(« An apple a day keeps the doctor away»). Так говорить народна мудрість.

І дійсно, переоцінити корисні властивості яблука для людини практично неможливо: адже це – справжня скарбниця необхідних вітамінів і мікроелементів, баланс яких в організмі сприяє його омолодженню, є основою міцного імунітету практично до будь-яких захворювань.

Флешмоб- заздалегіть спланована масова акція, у якій велика кількість людей оперативно бере участь, маючи спільну мету.

Метою проведення даного заходу стала пропаганда здорового способу життя серед студентів та їхніх близьких.

Поскільки, властивістю яблук є їх сприятливий вплив на нервову систему людини і вироблення стресостійкості. Яблука незамінні в раціоні ослаблених і хворих людей, вони ефективно очищають організм від шлаків і токсинів, чинять дезинфікуючу дію щодо багатьох видів збудників захворювань.3

Ми звернули увагу студентів на те, що при тепловій обробці цей фрукт, хоч і втрачає деяку частину вітамінів, однак набагато краще засвоюється організмом. Це сприяє ефективнішому відновленню складу крові і лімфи, а також швидкому засвоєнню корисних бактерій у кишківнику. Запечені яблука містять мінімум калорій і при цьому сприяють виведенню з організму холестирину та безпечному зниженню зайвої ваги. Яблука особливо цінні в реабілітаційний період після операцій черевної порожнини, при гастритах і виразковій хворобі шлунка.

16

Зимово- весняний період – час численних ГРЗ, ангіни, ларингіту та інших захворювань горла і дихальної системи. Проте, завдяки багатющому хімічному складу, яблука не тільки сприяють зміцненню здоров’я людини, а й зводять до мінімуму можливість розвитку захворювань недостатнього імунітету. Тому: маємо надію, що після проведення флешмобу студенти візьмуть собі за корисну звичку з’ їдати одне яблуко в день. Будьте здорові!

Викладач фармакології Козачук Я.Л.

Комментарии закрыты.

ВІДЕО
До уваги молодших спеціалістів з медичною освітою.
Реєстрація слухачів на цикл тематичного удосконалення "Школа старшої медичної сестри, невідкладні стани" (з 30.05.2022 по 03.06.2022), триватиме до 29.05.2022 включно.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Цикл підвищення кваліфікації буде проводитися з використанням технологій дистанційного навчання.

Заповнений корінець путівки та витяг із наказу про направлення на підвищення кваліфікації, просимо надіслати за адресою: м. Дубно, вул. К. Острозького, 25, ВП "ДУБЕНСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" КЗВО "РІВНЕНСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ" РОР
Корисні посилання

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

2014-2022 © Дубенський фаховий медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design