Відокремлений підрозділ
"Дубенський фаховий
медичний коледж"

КЗВО "Рівненська медична академія"
Рівненської обласної ради
Тел./факс: (03656) 3-23-82; (03656) 3-23-72
тел.: приймальної комісії (телефонувати з 30.06.2022) +38 (098) 034-89-10
dubnomed@ukr.net
Мова освітнього процесу - українська

104 березня викладач фармакології Козачук Я.Л. організувала  навчально- пізнавальну екскурсію в аптеку  студентам ІІ курсів спеціалізації “Лікувальна справа”. Навчальна екскурсія є логічним продовженням вивчення курсу фармакології та медичної рецептури.

Ціль, яку викладач поставила перед собою: сформувати уявлення студентів про те, що таке аптека, як заклад охорони здоров’ я.

Під час екскурсії, студенти мали можливість систематизувати та поглибити знання, вже здобуті на заняттях.

Студенти ознайомились з новими лікарськими засобами, їхнім розташуванням залежно від фармакологічних груп та фізико- хімічних властивостей. Студенти на практиці побачили дію наказів МОЗ, які вивчали протягом навчального процесу: правила обліку і безпечного зберігання сильнодіючих, отруйних, наркотичних речовин та рецептурних бланків, оскільки курс вивчення фармаколгії охоплює  і виписування рецептів.

11Окрім того, ексурсія допомогла розвинути комунікативну компетентність наших студентів. А саме: навчитись вести діалог з клієнтами в аптеці, поповнити словниковий запас медичних термінів. Та головне: на основі цього проводити фармакотерапевтичний аналіз на парктиці , враховуючи знання асортименту лікарських засобів, фізико-хімічних властивостей медичних препаратів, показання до застосування, протипоказання, побічні дії, технології приготування, та правила зберігання.

26

Від екскурсії студенти отримали неповторні враження і суттєво розширили свої знання у галузі фармакології та медичної рецептури. Даний захід показав можливість поєднання теорії та практики.

 

 

Комментарии закрыты.

ВІДЕО
До уваги молодших спеціалістів з медичною освітою.
Реєстрація слухачів на цикл тематичного удосконалення "Школа старшої медичної сестри, невідкладні стани" (з 30.05.2022 по 03.06.2022), триватиме до 29.05.2022 включно.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Цикл підвищення кваліфікації буде проводитися з використанням технологій дистанційного навчання.

Заповнений корінець путівки та витяг із наказу про направлення на підвищення кваліфікації, просимо надіслати за адресою: м. Дубно, вул. К. Острозького, 25, ВП "ДУБЕНСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" КЗВО "РІВНЕНСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ" РОР
Корисні посилання

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

2014-2022 © Дубенський фаховий медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design