IMG_290820 лютого студенти коледжу підготували інформаційні години та тематичну виставку-інсталяцію «Україна, що обрала свободу», переглянули документальний авторський фільм А. Мухарського про події Революції «Майдан. Мистецтво спротиву», присвячену шостій річниці подій Революції Гідності та  вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Сотні історій, сотні людських життів, сотні  Героїв! Сьогодні ми їх згадуємо, бо не маємо права забувати! За відвагу , силу духу і стійкість учасників Революції Гідності , які ціною власного життя виборювали право на свободу , демократію і незалежність.

Вічна слава Героям!

Викладач історії Міскевич В.В.