Ви зараз переглядаєте День злуки і єднання

День злуки і єднання

IMG_20200122_14333722 січня 2020року студенти першого курсу Дубенського медичного коледжу під керівництвом викладача історії Міскевич В.В. провели презентацію освітнього проекту- хроніки  «Скрижалі  державності», присвяченого подіям Української революції початку 20 ст., які стали доленосними в історії становлення незалежної суверенної України.

День Соборності – це акт єднання українських земель в єдину державу. Мета заходу: нагадати студентам  про визначну дату в історії української державності – день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року.

В ході заходу студенти Годжал Юлія,Єрмакова Оксана,СтецIMG_20200122_144127юк Олександра і Дар’я, Гуменюк Дмитро, Бабич Мар’яна підготували презентаційно- інформаційні повідомлення про перебіг подій української революції і формування інститутів державності . Передати атмосферу історичного періоду студенти зуміли ефективно використавши відео документальної хроніки тих подій. Після презентації із аудиторією провели інтерактивну вікторину «Від історичної злуки – до омріяної злагоди», активні учасники якої отримали призи. Цікавою формою роботи із аудиторією стала командна гра «Відгадай ребус та склади патріотичний пазл».

Висновок заходу у історичній наступності подій , так яскравим виявом ідеї Соборності став Євромайдан. Народ показав свою єдність і силу.

Міскевич В.В.