Ви зараз переглядаєте Відкрите заняття з англійської мови за професійним спрямуванням

Відкрите заняття з англійської мови за професійним спрямуванням

19 грудня викладач англійської мови за професійним спрямуванням Саховський Ю.В. провів відкрите заняття у групі АЛ-309 на тему «Серцево-судинна система. Клінічні терміни».

Основне завдання відкритого заняття: ознайомлення студентів з клінічними термінами і використання їх в реальній ситуації в діалогах. Заняття проводилось за чітко розробленим планом, складеним відповідно до програми і календарно-тематичного плану предмету.

Викладач розпочав заняття з того, що обґрунтував актуальність обраної теми заняття .

Студенти повторили анатомічну термінологію з комп’ютерною програмою Body Works. Ознайомившись із клінічними термінами, фразами вони складали речення в різних часових формах.

Працюючи в групах, студенти складали діалоги на тему: «Візит до кардіолога» та, використовуючи програму Mosby’s Medical Encyclopedia,  описували відео.

Студенти показали хорошу результативність та високий рівень володіння теоретичним, практичним матеріалом, вміння його застосовувати на практиці.

Друга частина заняття була присвячена темі « Англійські традиції та святкування Різдва». Дві команди змагались між собою, хто краще знає традиції Великої Британії.

В кінці заняття студенти слухали Різдвяні пісні Winter Wonderland, Jingle Bell Rock.

Основну мету заняття було досягнуто : формувати навички монологічного та діалогічного мовлення за темою „ Серцево-судинна система. Клінічні терміни ”, навчити ставити логічні питання в ситуації, навчити вживати лексику за темою, перевірити здатність сприйняття на слух нового тексту; розвивати увагу, пам’ять, комунікативну компетенцію та мовленнєві здібності, інтерес до навчально-пізнавальної діяльності.

IMG_2518IMG_2513