Відокремлений підрозділ
"Дубенський фаховий
медичний коледж"

КЗВО "Рівненська медична академія"
Рівненської обласної ради
Тел./факс: (03656) 3-23-82; (03656) 3-23-72
тел.: приймальної комісії (телефонувати з 30.06.2022) +38 (098) 034-89-10
dubnomed@ukr.net
Мова освітнього процесу - українська

image21 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. З метою підвищення рівня обізнаності про це захворювання  і його попередження, в коледжі був проведений тиждень циклової комісії терапевтично – педіатричних дисциплін, приурочений до цієї дати.

В рамках тижня були проведені наступні заходи

2 грудня було проведене анкетування серед студентів І – ІІ курсів для визначення рівня знань  про хворобу ВІЛ/СНІД.

Також був проведений конкурс плакатів серед навчальних груп коледжу, переможця вибрано шляхом голосування студентів та працівників коледжу.

І місце – БЛ-109

ІІ місце – БЛ-409

ІІІ місце – АЛ-109

image4

image3

З метою інформування жителів міста щодо поширення захворювання на ВІЛ/СНІД, проблем, пов’язаних із цією недугою, методи профілактики, толерантного ставлення до людей, яких торкнулася ця хвороба, 2 грудня студенти Дубенського медичного коледжу АЛ-309, під керівництвом викладача внутрішньої медицини Данилюк Ю.А. провели санітарно – просвітницьку акцію « Молодь проти СНІДу». Мешканцям міста студенти роздавали буклети з інформацією про ВІЛ/CНІД.

image5image6

3 грудня студентами ІІ курсу був проведений двоетапний лекторій до Міжнародного Дня людей з обмеженими можливостями для  медичного персоналу Дубенського хоспісу та для студентів І курсу.

image7

Змістовними та корисними були представлені 5 грудня доповіді, які підготували студенти ІІ-ІV курсів  під керівництвом викладачів всіх начальних дисциплін циклової комісії на студентській науково-теоретичній конференції     « Молодь України проти СНІДу»

6 грудня для студентів коледжу було проведено показ тематичних фільмів про людей з ВІЛ/СНІД.

image9Завдяки плідній  співпраці викладацького складу циклової комісії та студентів, тиждень пройшов насичено та продуктивно.

Комментарии закрыты.

До уваги молодших спеціалістів з медичною освітою.
Реєстрація слухачів на цикл тематичного удосконалення "Школа старшої медичної сестри - невідкладні стани" (з 03.10.2022 по 07.10.2022), триватиме до 03.10.2022 включно.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Цикл підвищення кваліфікації буде проводитися з використанням технологій дистанційного навчання.

Заповнений корінець путівки та витяг із наказу про направлення на підвищення кваліфікації, просимо надіслати за адресою: м. Дубно, вул. К. Острозького, 25, ВП "ДУБЕНСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" КЗВО "РІВНЕНСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ" РОР
ВІДЕО
Корисні посилання

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

2014-2022 © Дубенський фаховий медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design