Всесвітній День боротьби зі СНІДом

image21 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. З метою підвищення рівня обізнаності про це захворювання  і його попередження, в коледжі був проведений тиждень циклової комісії терапевтично – педіатричних дисциплін, приурочений до цієї дати.

В рамках тижня були проведені наступні заходи

2 грудня було проведене анкетування серед студентів І – ІІ курсів для визначення рівня знань  про хворобу ВІЛ/СНІД.

Також був проведений конкурс плакатів серед навчальних груп коледжу, переможця вибрано шляхом голосування студентів та працівників коледжу.

І місце – БЛ-109

ІІ місце – БЛ-409

ІІІ місце – АЛ-109

image4

image3

З метою інформування жителів міста щодо поширення захворювання на ВІЛ/СНІД, проблем, пов’язаних із цією недугою, методи профілактики, толерантного ставлення до людей, яких торкнулася ця хвороба, 2 грудня студенти Дубенського медичного коледжу АЛ-309, під керівництвом викладача внутрішньої медицини Данилюк Ю.А. провели санітарно – просвітницьку акцію « Молодь проти СНІДу». Мешканцям міста студенти роздавали буклети з інформацією про ВІЛ/CНІД.

image5image6

3 грудня студентами ІІ курсу був проведений двоетапний лекторій до Міжнародного Дня людей з обмеженими можливостями для  медичного персоналу Дубенського хоспісу та для студентів І курсу.

image7

Змістовними та корисними були представлені 5 грудня доповіді, які підготували студенти ІІ-ІV курсів  під керівництвом викладачів всіх начальних дисциплін циклової комісії на студентській науково-теоретичній конференції     « Молодь України проти СНІДу»

6 грудня для студентів коледжу було проведено показ тематичних фільмів про людей з ВІЛ/СНІД.

image9Завдяки плідній  співпраці викладацького складу циклової комісії та студентів, тиждень пройшов насичено та продуктивно.