“Студентство-авангард державотворення”

20191106_1614326-8 листопада, в м. Ужгороді відбувався Всеукраїнський студентський  форум “Студентство-авангард державотворення” . Захід організували Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням молоді та спорту Закарпатської ОДА. У форумі взяли  участь студентки Дубенського медичного коледжу-активісти органів студентського самоврядування : Гончарук Вікторія, Стецюк Олександра, Стецюк Дар’я, Годжал Юлія.

Мета форуму – налагодження координації інформаційно-просвітницької роботи у сфері національно-патріотичного виховання між представниками студентської молоді, громадськими об’єднаннями, представниками органів державної влади щодо питань національно-патріотичного виховання задля реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Упродовж трьох днів учасники заходу обговорювали роль студентства у процесі розвитку нашої країни, а під час симуляційної гри «Держава» мали змогу спробувати себе у ролі журналістів, державних службовців, які впливають на розвиток національно-патріотичного виховання в Україні та розробити програми національно-патріотичного виховання.

Досвід, який отримали студенти коледжу допоможе в організації більш ефективної роботи органів студентського самоврядування, сприятиме підвищенню ролі студентства у вирішенні питань освітнього процесу.

Годжал Юлія.

IMG_20191109_153946_615       MAKEUP_2019110810530716_save - копия20191108_121917