Ви зараз переглядаєте Цикл “Організація охорони здоров’я”

Цикл “Організація охорони здоров’я”

З 16 вересня по 21 жовтня 2019 року на відділенні підвищення кваліфікації молодших спеціалістів з медичною освітою пройшов черговий цикл удосконалення «Організація  охорони здоров’я» для фельдшерів ФАП.

Навчання пройшло за 144 годинною навчальною програмою. 13 фельдшерів ФАП оновили свої знання і отримали нові з питань організації охорони здоров´я і соціальної медицини, планування сім’ї, надання допомоги з невідкладних станів , сучасних методів діагностики та лікування у терапії, хірургії та травматології, акушерстві та гінекології, педіатрії, інфекційних та нервових хвороб та ін..

Навчання на циклі відбувалось під час відзначення Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги. Крім лекції згідно начального плану на тему: «Паліативна та хоспісна допомога»  слухачі прослухали питання організації надання допомоги паліативним пацієнтам.Вони також відвідали відділення паліативної медицини ВКНЗ «Дубенськиї медичний коледж». Фельдшера ФАП ознайомились з роботою хоспісу, оснащенням і елементами догляду за пацієнтами, також отримали буклети  з інформацією про відділення,щоб могли при потребі,як представники первинної ланки медичної допомоги, рекомендувати заклад .Також психолог коледжу Козяр Марія Василівна провела тренінг з фельдшерами на тему: «Розуміння емоційних станів інших людей як один із факторів взаємодії в паліативній медицині».

Підсумкове заняття відбулось у формі тестового контролю, під час якого слухачі показали хороші результати. Завершенням циклу було вручення сертифікатів про підвищення кваліфікації молодших спеціалістів з медичною освітою.