Ви зараз переглядаєте Історична подорож у «Добу княжу».

Історична подорож у «Добу княжу».

  • Категорія запису:Новини

   7 жовтня 2019 року групи студентів АЛ-109 і БЛ-109 курсу  Дубенського медичного коледжу мали чудову нагоду побувати на презентації книги Миколи Оттова «Доба княжа», яка проходила в центральній районній бібліотеці. Автор- відомий на Рівненщині та в Україні письменник, лауреат міжнародної літературно-мистецької премії імені Авеніра Коломийця.

   Студенти мали змогу поспілкуватись з відомими  письменниками Дубенщини – Миколою Оттовим , Миколою та Любов’ю  Пшеничними.

 Сам Микола Миколайович  розповідав про те як пише книги, яка його мета, подальші творчі плани. Він наголосив, що молодь має більше вивчати історію рідного краю, його кращих синів і дочок.

   З вітальним словом виступили: Любов Пшенична – голова Дубенської регіональної організації Національної спілки письменників України, Благочинний Дубенського району Української православної церкви- о.Василь Лозовий, Теодор Матвіїв – письменник, який написав зворушливий вірш, присвячений М. Оттову, просвітянин Олег Супрун.IMG_20191007_141632_1

Студенти Дубенського медичного коледжу прочитали уривки з твору «Доба княжа».В подяку М.Оттов подарував кожному декламатору примірник своєї книги з автографом автора. На заключення  автор побажав студентам більше часу проводити за книгою, адже переконаний, що книги – живі і можуть навчити та вказати правильний вибір у житті.

Годжал Юлія , студентка 1-го курсу.