Школа старшої медичної сестри

IMG-db1bbf65364592ef23efc0df4ef40bd1-V  З 16 по 20 вересня 2019 року пройшов черговий 36 годинний цикл тематичного удосконалення  «Школа старшої медичної сестри – невідкладні стани».

24 медичні сестри закладів охорони здоров’я Рівненської обласIMG-4b088bc6ff9b9fafa68ffd9b0a11522a-Vті на базі навчально-тренувального центру КЗ «Центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» мали змогу вдосконалити  теоретичні і практичні знання і навички з надання допомоги при найпоширеніших невідкладних станах.

Цими знаннями ділились провідні фахівці закладів охорони здоров’я м. Рівне.

Підсумкове заняття було проведено у формі тестового контролю.

Підводячи підсумку заступник головного лікаря Центру з оперативної  роботи медицини катастроф та цивільного захисту населення  Олег Аркадійович Ушкевич відмітив зацікавленість слухачів  в отриманні знань, активність під час  відпрацювання практичних навичок.

Слухачі висловили свої позитивні враження  від занять, задоволення від об’єму отриманих знань за такий короткий термін навчання.