Ви зараз переглядаєте Успішний старт проекту «Шанс 2 : інклюзивна серія тренінгів громади Рівненщини»

Успішний старт проекту «Шанс 2 : інклюзивна серія тренінгів громади Рівненщини»

  7 вересня 2019 року розпочав роботу навчальний тренінг «Шанс 2 : інклюзивна серія тренінгів громади Рівненщини». 35 спеціалістів із 12 інклюзивно – ресурсних центрів Рівненської області зібралися в Дубенському медичному коледжі, щоб підтримати ініціативу організаторів щодо розвитку інклюзивної освіченості громади через навчання, тренінги, проектну роботу.

Учасники долучились до грантового проєкту, що фінансується Посольством США в Україні, «Шанс 2: Інклюзивна серія тренінгів громади Рівненщини».

Суботній ранок розпочався із знайомства професіоналів ІРЦ, директорів шкіл та батьків дітей з особливими освітніми потребами, що проходило вигляді інтерактивної гри   як провели волонтери КМ Сара Шерман та Абі Точаласкі.Усі присутні отримали інформаційні матеріали та ознайомились із програмою тренінгів. Вікторія Міскевич, заступник директора коледжу з виховної роботи та волонтер Корпусу Миру Сара Шерман привітали спеціалістів та побажали їм плідної співпраці та нових навичок у роботі.

В неділю, 08 вересня, було офіційне відкриття проекту. Надія Венгрин, директор Дубенського медичного коледжу, розповіла про важливість освіти для дітей з особливими освітніми потребами, роботи над їх соціалізацією та активним включенням таких діток у громаду, необхідність дієвої підтримка професіоналів, батьків та волонтерів у розвитку інклюзивних громад в Україні.

Перші тренінги пройшли на високому позитиві, емоційно. Професійні успіхи тренерів проекту стали гарним прикладом і високою мотивацією для усіх учасників.