IMG_9908З 15 квітня по 10 травня 2018 року пройшли підвищення кваліфікації медичні сестри хірургічних відділень та кабінетів на циклі  удосконалення «Хірургія».

19 медичних сестер закріпили та поглибили теоретичні та практичні знання медсестринства в хірургії, ознайомились з принципами організації системи охорони здоров’я, нормативними актами та наказами Міністерства охорони здоров’я України з питань охорони здоров’я населення, новими методами діагностики та лікування захворювань,  інфекційного контролю, невідкладної медичної допомоги.

IMG_0054  Також, на відділенні підвищення кваліфікації молодших спеціалістів з медичною освітою ВКНЗ «Дубенський медичний коледж» РОР з 22 квітня  по 17 травня 2018 року пройшов ще один черговий цикл удосконалення «Акушерство», по завершенні якого слухачі залишили відгук:

«Щиро дякуємо  за змістовне, повчальне проведення курсів по підвищенню кваліфікації.

Ми задоволені поповненням знань та вмінь щодо сучасних досягнень в медицині.

Нам сподобалось використання сучасної комп’ютерної та мультимедійної техніки у навчальному процесі.

Дякуємо викладачам за доступне та професійне викладання цікавих, доступних лекцій.»

Завершився останній в цьому навчальному році  цикл «Медична інформатика».   Навчання молодших P90531-131456спеціалістів з медичною освітою  по ваучерах  тривало з 20 травня по 31 травня 2018 року . 9 медичних сестер поліклінічного відділення КНП «Костопільська ЦРЛ»   вивчали програмне забезпечення персонального комп’ютера, текстовий процесор, служби інтернету, системи обробки табличної інформації, інформаційної технології персональної та колективної комунікації, інтегроване використання засобів спільного опрацювання документів, медичні інформаційні системи.

Підсумком кожного циклу був іспит, який всі слухачі успішно склали і отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.