IMG_0913  Швидко плине час… Змінюються події, люди, але залишаються незмінними традиції. Саме такою гарною, доброю традицією в нашому коледжі є зустріч випускників різних поколінь. Щороку, в останню суботу травня, коледж радо приймає дорогих гостей і оживають , наповнюється радістю і сміхом аудиторії, а сивочолі шановані гості поринають спогадами у студентську юність. Кожна зустріч яскрава і неповторна своєю можливістю повернутись у студентське минуле.

IMG_0549Для гостей дійства було організовано кілька локацій : „Старі фотографії” (світлини минулих років) ,”Фото на згадку”, „ Розкажи про себе” (де гості дійства заповнили анкети), екскурсії сучасними оновленими аудиторіями коледжу.

До присутніх у залі звернулась директор коледжу – Надія Венгрин, яка теж є випускницею навчального закладу. Вона наголосила, що літопис історії коледжу пройшов 70 річний рубіж, а його становлення – це успіхи і досягнення випускників – неповторних, дивовижних, яскравих студентів різних років, якими ми пишаємось.IMG_0583

Презентація про коледж продемонструвала не лише етапи історії і становлення, а й оновлений сучасний навчальний заклад, події, якими живе викладацький і студентський колектив сьогодні.

Студенти коледжу, учасники художніх колективів підготували цікаву мистецьку програму, яка подарувала гарний настрій і позитивні емоції, надала піднесеної урочистості зустрічі.

Перегорнуто ще одну сторінку історії коледжу. Сподіваємось, що вона буде поповнюватись новими досягненнями, гарними справами, новими зустрічами і спогадами.

Нехай пам’ять про рідну Аlma-mater єднає покоління і дає сили і наснаги у власні сили.

Вальчук Софія, студентка 4-го курсу.