Ви зараз переглядаєте Тиждень акушерства

Тиждень акушерства

  • Категорія запису:Новини

Кожного року в коледжі проводиться тиждень акушерства, дата проведення якого співпадає із святкуванням дня акушерки в травні. Цікавим був тиждень і цього року, який тривав з 13 по 16 травня. В підготовці заходу активну участь прийняли члени акушерського гуртка.

В день відкриття був оголошений план роботи тижня, місце його проведення. Для студентів молодших курсів проведена конференція на тему «Молодь за здоровий спосіб життя», який підготувала студентка ІІ курсу акушерського відділення Ліхатова Інна. В кінці виступу студенти отримали  в подарунок сучасні асептичні засоби для обробки рук.

Під час роботи тижня проведено конференції на теми «Партнерські пологи» (Данилік Віра та Поліщук Оксана) та «Нетрадиційні методи знеболення пологів»(Панасюк Юлія та Карпік Інесса). Виступи супроводжувалися цікавими презентаційними та відеоматеріалами.

Для студентів ІІІ – ІV курсів було проведено конкурс пошуково-дослідницьких робіт, в якому прийняли участь 4 студентів.

Теми проектів:

  1. Сучасні репродуктивні технології (Шкода Катерина)
  2. Клінічне значення патології пуповини в акушерстві та перинатології (Заєць Анна)
  3. Пуповинна кров. Сучасні можливості використання пуповидної крові (Чипинюк Валентина)
  4. TORCH – інфекції ти їх небезпека під час вагітності (Фемяк Катерина).

На заключному засіданні предметного тижня студентка Дмитренко Катерина продемонструвала  аудиторії  цікаву пошукову роботу з історії медицини Дубенщини на тему «Загадковий лікар Балей».

Підсумовуючи роботу тижня, жюрі у складі викладачів акушерства і гінекології визначили переможців конкурсу на кращий пошуково-дослідницький проект. При оцінюванні робіт зверталася увага на складність вибраної теми, виконання мети дослідження, написання висновку, якість виступу в аудиторії. В оцінюванні активну участь прийняли студенти шляхом анонімного голосування, яке вагомо вплинуло на визначення переможців.

Вітаємо студентів Чипинюк В.(І місце) та Заєць А.(ІІ місце) з перемогою.

Викладач акушерства і гінекології Дубенського медичного коледжу Лисецька О.Ф.