Ви зараз переглядаєте Якщо і є на світі рай, то це є Закарпаття край …

Якщо і є на світі рай, то це є Закарпаття край …

  • Категорія запису:Новини

9-12 травня 2019 року студенти Дубенського медичного  коледжу відвідали мальовничий Закарпатський край. Програма була надзвичайно насиченою, а враження від побаченого – незабутніми. Студенти милувалися красою о.Синевир, яке знаходиться на висотів 900м в горах, побували біля водоспаду Шипіт та мали змогу покататися на канатно-крісельній дорозі в с.Пилипець. !IMG_20190511_113609

Наступного дня ми відвідали Мукачівський район, побували в палаці Шенборна та замку Паланок, де ознайомилися з їх історичним минулим.  На третій день нас вітав обласний центр Закарпатської області – м.Ужгород, де студенти почули історію роду  Другеттів та побували в збудованому ними Ужгородському замку. А дорогою додому  наш шлях пролягав через ще один національний заповідник – наскельний комплекс фортеці Тустань, що знаходиться в Сколівському районі Львівської області.

Наша країна багата  своїми унікальними історичними пам’ятками та мальовничими краєвидами, тому такі пізнавальні подорожі, крім відпочинку, розширюють світогляд та сприяють національно-патріотичному вихованню студентської молоді.

Організатор екскурсії Василевич І.М.