Ви зараз переглядаєте День відкритих дверей

День відкритих дверей

  • Категорія запису:Вступ / Новини

12    квітня у Дубенському медичному коледжі  пройшов традиційний День відкритих дверей, на якому майбутні абітурієнти разом з батьками мали змогу дізнатися про наш навчальний заклад, особливості вступної кампанії 2019, особисто поспілкуватися з дирекцією, викладачами та студентами.

Привітала гостей закладу  директор коледжу к.мед.н. Надія Венгрин, яка розповіла про основні переваги навчання у Дубенському медичному коледжі та побажала присутнім відповідального ставлення до вибору майбутньої професії.  IMG_9596

До проведення заходу активно долучилася рада студентського самоврядування. Студенти провели майбутнім абітурієнтам цікаві екскурсії по коледжу, продемонстрували майстер-класи з виконання медичних процедур та маніпуляцій, провели розіграш призів серед учасників  конкурсу  „Вистав фото в Instagram з хештегом #я_абітурієнт_ДМК і отримай максимальну кількість переглядів”.

А ще учні  мали змогу пройти пробне тестування з української мови і біології. На завершення майбутні вступники у  дружній атмосфері поспілкувалися  з студентським активом  та отримати відповіді на свої запитання.

Такі  зустрічі з учнівською молоддю допомагають нам не лише  презентувати навчальний заклад,  вони популяризують освіту та науку загалом.

IMG_9621 IMG_9720