IMG_907012 березня 2019 року  у медичному коледжі була проведена виховна година “Що ти знаєш про бібліотеку”. Студенти групи АЛ 209 прийняли участь у проведенні цього заходу.  Бібліотекар Корольчук Л.Г. ознайомила слухачів з історією створення коледжу і бібліотеки. Уже на протязі 72 років користувачі мають можливість збагачувати свої знання, розвивати свої інтелектуальні здібності завдяки книгам, які є у фонді бібліотеки.    IMG_9078 Після змістовної розповіді Людмили Григорівни студенти прийняли участь у вікторині, присвяченій історії книги. Найбільш активними були Коваль Юлія, Лупанович Микола і Стах Тетяна. Переможці нагороджені призами. На завершення виховної години було проведено анкетування. Найбільшу цікавість студенти виявили до творчості письменників Е.М.Ремарка, Стівена Кінга та Пауло Коельйо.

Бібліотекар повідомила, що з початком навчального року в бібліотеці представлена виставка англомовних книг, подарованих компанією   DARIEN AID PLAN USA  на замовлення волонтерки Корпусу Миру  Сари Шерман. Це не лише твори художньої літератури американських письменників, а й медичні книги і журнали.