2!IMG_89601 лютого 2019 року, під керівництвом завідувача відділення «Лікувальна справа» та «Акушерська справа» Кислюк Жанни Михайлівни, була організована та проведена дослідницько – пошукова студентська конференція для!IMG_8762 І-ІІ-х курсів «Науковий старт і сьогодення».

Мета конференції – розкрити потенціал молодих людей, активізувати
їх пізнавальну діяльність, дати можливість реалізації креативним ідеям, творчості, пошуку інформації. Власне, конференція була яскравим !IMG_8727проявом усіх креативно – пошукових та дослідницьких ідей студентської молоді, у поєднані із тематикою фахової діяльності. Лунали різнопланові виступи: і з досліджень сучасної медицини, а саме  нанотехнологій у медицині, проблематики репродуктивного здоров’я; і цікаві питання пізнання Космосу людиною, наукові !IMG_8743способи пізнання Всесвіту; і  практичні питання раціонального та здорового харчування; профілактики та методів  лікування у давні часи, епоху Середньовіччя та в наш час. Досить акту!IMG_8797ально прозвучали й виступи з питань цінностей родинного та сімейного виховання, і, зокрема, виступ про дітей як майбутнє нашої нації. Доповіді були презентовані у різних форматах – і у формі дискусій, діалогу, інсценування, презентаційних відео, соціологічних опитувань та статистичних даних, тестувань, історичного екскурсу та есе. Зустріч пройшла як одна мить, із взаємною повагою, захопленням та інтересом!