Ви зараз переглядаєте В Україні сьогодні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні

В Україні сьогодні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Саме в ці трагічні дні п’ять років тому під час Революції Гідності протистояння  між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 2о лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану. Цього дня під скорботні звуки пісні «Пливе кача…» на Майдані відбулося прощання із загиблими героями, яких назвали «Небесною Сотнею».

IMG_8603

Студенти та викладачі нашого коледжу зібралися в актовій залі, щоб вшанувати пам’ять цих героїв. Зворушливо линули рядки дубенських поетів Миколи Пшеничного, Івана Сидорчика, Миколи Тимчака. А потім до студентів звернулася берегиня дубенської поезії Любов Пшенична. Зі сльозами на очах всі слухали уривки та вірші із нової книги поетеси «Підсніжник». Головна героїня твору – активістка, волонтерка, яка стала медиком  Євромайдану. Сповнена туги та болю розповідь не залишила байдужим нікого в залі.

Студенти нашого коледжу з сумом і співчуттям також згадують про ті події . Свої поезії прочитали Ясинська Сніжана та Борова Марія.IMG_8644

Спомин про велич та жертовність Героїв Небесної Сотні завжди залишатимуться тим дороговказом, який показуватиме правильний шлях не одному поколінню справжніх громадян нашої держави.