DSC_8678100 років тому – 22 січня 1919-го – Українська Народна Республіка (УНР) та Західноукраїнська Народна Республіка (ЗУНР) підписали Акт злуки. Таким чином відбулося історичне об’єднання українських земель, так званої Наддніпрянської і Наддністрянської України. IMG_7257

Соборна. Вільна. Неподільна. З такими гаслами вийшли на акцію „Живий ланцюг” у 1990 році українці від Львова до Києва. Такими словами розпочалася цікава інформаційно презентаційна  зустріч студентів  медичного  коледжу і працівників Дубенського державного історико-культурного заповідника.

Відлуння тих подій яскраво було передано у відео сюжетах історичної хроніки, підбірці світлин та інформаційних матеріалах. В світлі подій нашого сьогодення як ніколи актуально звучить заклик із минулого.  Хай розум, воля , любов до рідного краю згуртовують нас  з вірою в щасливе і мирне майбутнє нашої держави!

Анастасія Шевчук , студентка першого курсу