DSC_0316День 24 січня  2019 року  для  студенток  4-го курсу  спеціалізації «Акушерська справа» став по-особливому урочистим. Саме у цей день вони отримали дипломи молодшого спеціаліста. Перегорнута ще одна сторінка коледжної історії .DSC_0131
Урочистості з нагоди вручення дипломів відбулися в актовій залі медичного  коледжу.

Привітала студентів директор коледжу – Надія Олексіївна Венгрин , яка у свій час теж закінчила  медичне училище. Вона  наголосила випускникам, що їхня альма-матер – один з найкращих навчальних закладів Рівненщини, адже  готує висококваліфікованих молодших спеціалістів з медичною освітою. Директор   побажала, щоб свої знання і вміння випускниці змогли застосувати в Україні. Керівники  групи Вікторія Миколаївна Андрощук і Ніна Йосипівна Павленко згадали   про пам’ятні моменти студентського життя своїх вихованок, побажали гарної долі та здійснення мрій.
Випускниць цікавою  програмою   привітали студенти коледжу – учасники колективів художньої самодіяльності . Глибокі емоції викликало чуттєве виконання пісні „Грушечка”,

запальної композиції „Галя молодая”, жартівливої „Студенти” від вокалісток; Каті Літовінської , Каті Дмитренко, Алли Скакун і Мирослави Іванів. Атмосферу свята доповнило майстерне виконання відомої  композиції „Love story” першокурсницею Валентиною Демчук на фортепіано. Гарний настрій усім присутнім у залі подарували   улюблені музичні композиції , пісенні вітання , танці.

Афонікова Катерина, студентка АЛ 209