OLYMPUS DIGITAL CAMERA 22 січня у місті Дубно відбулись урочисті заходи з нагоди 100-річчя від дня проголошення Акта Злуки та Дня Соборності України в яких активну участь взяли студенти медичного коледжу.  IMG_20190122_150021 Під бій дзвонів Свято-Іллінського собору сформувалася колона сотень дубенчан, які  у супроводі патріотичних пісень пройшлись урочистою ходою центральною вулицею міста.  Очолили святкову колону прапороносці – студенти Дубенського медичного коледжу з державними знаменами в руках. На майдані Незалежності керівники міста здійснили покладання квітів до пам’ятника Борцям за волю та Незалежність України. Після цього усі присутні, взявшись за руки, спільно виконали Гімн України.

Продовжились урочистості в Будинку дітей та молоді, де відбулась літературно-мистецька акція “Соборна мати Україна, одна на всіх як оберіг”. Студенти та усі присутні мали змогу переглянути коротке відео про історію Злуки до 100-річчя Соборності України, своїми спогадами про доленосні  державотворчі події кінця 80-х років – початку 90-х поділився їх активний учасник – письменник Микола Тимчак.