Спортивні ігри України

• Категорія запису:Новини / Спорт

32133321З 6  по 20 грудня 2018 року у місті Вінниці відбулись Спортивні ігри України серед студентів закладів вищої освіти. У склад збірної області з настільного тенісу була включена студентка четвертого курсу нашого коледжу, чемпіонка області ФСТ «Спартак», Петручок Ольга. Збірна команда області поступилась лише чемпіонам з іванофранківщини, господарям вінничанам, які посіли друге місце та команді міста Чернівці. В загальному заліку команда виборола четверте місце.

d06b05e59b827353888a4a249f8379a1На основі команди нашого коледжу формувалась збірна області з шахів, тому що студенти медичного коледжу вибороли перше місце в обласній спартакіаді. За збірну області з шахів виступала студентка  третього курсу Носальська Іванна. Команда рівненчан посіла почесне четверте місце.

Рада колективу фізкультури, щиро вітає студентів медколеджу Петручок Ольгу та Носальську Іванну з високими досягненнями у студентському спорті.

Керівник фізичного виховання                Віктор Ружнілов