DSC_0888 07.12.2018 року у ВКНЗ «Дубенський медичний коледж» РОР відбувся День відкритих дверей. Студентська рада коледжу вирішила зробити зустріч справді цікавою. IMG_0537

Програма заходу була насиченою. Студенти підготували кілька локацій, щоб абітурієнти та їх батьки мали змогу швидко отримати інформацію.

Розпочала зустріч директор коледжу. Надія Олексіївна ознайомила присутніх із правилами прийому до навчального закладу. Гостей чекали приємні сюрпризи: конкурс у фото зоні та кава-брейк, музичні вітання. А ще абітурієнти мали змогу написати пробні тести. Батькам  у цей час провели екскурсію і показали  навчальну базу коледжу.  Результати пробних тестів були оголошені під час спілкування абітурієнтів зі студентською радою.

Щиро дякуємо абітурієнтам та батькам за участь у Дні відкритих дверей і запрошуємо на навчання до Дубенського медичного коледжу!