IMG_6646Дванадцять медичних сестер центру ПМСД Радивилівської районної ради та Радивилівської районної лікарні з 26 листопада по 7 грудня  2018 року пройшли 72-годинний  цик­л те­ма­тич­ного удос­ко­на­лення  «Медична інформатика».Медики поглиблювали свої знання з  інформаційних техно­логій персональної та колек­тивної комунікації, медичних інформаційних систем та системи обробки табличної інформації, успішно освоїли програмне забезпечення ПК, текстовий процесор і роботу в Інтернеті.  А також розширили знання з теми: «Інтегроване викорис­тання засобів спільного опрацювання документів».

Медичні сестри залишилися задоволені рівнем знань, доступністю викладу навчального матеріалу, а також  безпосереднім застосуванням теоретичних знань.

Слухачі щиро вдячні викладачеві Поліщуку В.М. та директору коледжу, кандидату медичних наук, Венгрин Н.О. за отримані нові знання та вміння.