Волонтери проекту „Шанс” за рівні можливості

До Міжнародного дня людей з інвалідністю в коледжі пройшла   он-лайн конференція по  темі „Сучасні підходи у роботі з дітьми з інвалідністю”. Серед учасників конференції були студенти , які активно займаються  волонтерською діяльністю, працівники інклюзивно – ресурсного центру, психологи, батьки ,а  спікери – досвідчені   фахівці.

  Самойленко Олеся Анатоліївна – консультант Апарату Прем’єр-міністра України, керівник благодійного фонду „Центр соціалізації та реабілітації дітей з аутизмом та іншими розладами „Розвиток””, розповіла про методи роботи із дітками з інвалідністю, як з ними спілкуватись, проводити заняття і навчати. Вразили не лише слова спікера , а й підбірка відео матеріалів про проблему інклюзії в на шому суспільстві.

 Олена Чорнобривенко – в.о. директора Центру Реабілітації дітей та молоді з інвалідністю ”Гармонія”( м.Вінниця), достатньо доступно донесла інформацію про  особливості створення інклюзивного середовища в загальноосвітніх навчальних закладах, сучасні методи роботи з дітками з аутизмом, синдромом Дауна  та  іншими порушення у розвитку.

Волонтери коледжу разом із Сарою Шерман , волонтеркою КМ впродовж року активно працюють із групою діток з інвалідністю у рамках проекту „Шанс”, тому досвід і практичні знання та поради в організації роботи досвідчених фахівців є дуже важливим.

Конференція по SKYPE практикувалася у нашому коледжі вперше, і досить успішно, адже ми мали можливість наживо поспілкуватись із спікерами і отримати відповіді на проблемні питання, поради щодо використання сучасних методик у роботі з дітками з інвалідністю

Студентка коледжу, волонтерка Аліна Савонік.