IMG_6597 З нагоди Всесвітнього дня боротьби із СНІДом,  за ініціативи  спеціалістів КЗ «Рівненський обласний центр громадського здоров’я» РОР,  до Міжнародного дня боротьби з ВІЛ та СНІД інфекцією для студентів коледжу була проведена просвітницька акція.

IMG_6561Практичний психолог Центру –  Тетяна Радченко ознайомила студентів і з статистикою захворюваності на  ВІЛ / СНІД в області , акцентуючи увагу на методи поширення вірусу імунодефіциту. Як не прикро, але Україна займає одне з перших місць в Європі за темпами розвитку ВІЛ  інфекції.

Завдяки розширеному інформуванню про небезпеку епідемії ВІЛ/ СНІДу  студентська молодь отримала змогу  усвідомити всю небезпеку і уберегти себе від захворюваності, зробити правильний вибір в житті.

В ході заходу усі бажаючі могли пройти експрес – тест діагностику на ВІЛ інфекцію.

Усвідомлюючи всю небезпеку , яку несе СНІД, кожен має зробити усе можливе , щоб уберегти себе і своїх близьких та  рідних від цієї страшної  інфекції.