Вищий комунальний навчальний заклад
м. Дубно, вул. К. Острозького, 25
Тел./факс: (03656) 3-23-82
тел.: (03656) 3-23-72

IMG-b57d4bd4ea01c3018ae387acd6f2343a-VНа базі відділення підвищення кваліфікації молодших спеціалістів з медичною освітою ВКНЗ «Дубенський медичний коледж» РОР  23 листопада 2018 року завершився останній в цьому році цикл тематичного удосконалення головних (старших) медичних сестер та їх резерву «Школа старшої медичної сестри- невідкладні стани». Заняття проходили в КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

За короткий, 36 годинний цикл, провідні фахівці закладів охорони здоров’я м. Рівне і області подали необхідні теоретичні знання та відпрацювали із слухачами практичні навички з надання невідкладної  медичної допомоги при загрозливих для життя станах.

На врученні посвідчень слухачам циклу були присутні  Вівсяник Олег Михайлович, заступник начальника управління – начальник відділу реформування та первинної медичної допомоги управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації; Бортнік Андрій Анатолійович, головний лікар КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»; Ушкевич Олег Аркадійович, заступник головного лікаря КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»; Романішина-Лановська Людмила Костянтинівна, голова ГО «Рівненської обласної асоціації сестер медичних»; Ткачук Ольга Миколаївна, завідувач відділення підвищення кваліфікації молодших спеціалістів з медичною освітою ВКНЗ «Дубенський медичний коледж» РОР.

За 2018 рік майже 100 медичних сестер пройшли  навчання на циклі «Школа старшої медичної сестри – невідкладні стани». Слухачі завжди залишають позитивні відгуки. Ось деякі з них:

«Я, Варишнюк Оксана Михайлівна, сестIMG-ab1b803a2e9dce57ec594110a25ab3a3-Vра медична КЗ «Рівненської обласної станції переливання крові» РОР, працюючи з Вами, вдячна за співпрацю і взаєморозуміння з Вашого боку. Дуже задоволена компетентним і високопрофесійним персоналом відділення підвищення кваліфікації, зокрема, Ушкевич О.А., Миронюк І.І., Воронцов О.О., Стрільчук Л.М., Обуховська Л.І., Малевич Ю.М., Овсійчук Н.В., Сокол Р.В., Дорошенко С.В.

Дякую Вам за цікаві теми та практичні заняття!»

«Щиро вдячна за курси всім лікарям! Таких змістовних і практичних курсів вже давно не було.

Подяка і шана лікарям які хочуть і вміють передати свій багаж знань іншим, особливо середньому медичному персоналу.

Курси дали не тільки повторення матеріалу вивченого у медколеджах, але й багато нових практичних навичок і розкрили нам новітні аспекти в медицині.

Бажаю зустрітися знову. Щиро вдячна!!!

Баранова Світлана Адамівна, старша акушерка пологового відділення КЗ «Сарненська ЦРЛ».

«Я Кібиш Оксана Святославівна, сестра медична стаціонару КЗ «Страшівська туберкульозна лікарня» пройшла навчання на циклі тематичного удосконалення «Школа старшої медичної сестри – невідкладні стани» протягом тижня.

Навчальні заняття мені дуже сподобались. Викладачі вражають своїм професіоналізмом. Вони старались донести якомога більше інформації до нас. Завдячуючи цим курсам, я удосконалила свої теоретичні знання та практичні навички з надання невідкладної допомоги при різних  невідкладних станах.

Було б дуже добре, якби такі тренінги проводились частіше в лікувальних закладах з медичним персоналом.

Вдячна всім викладачам за цікаві та продуктивні заняття та за час проведений на курсах.»