Ви зараз переглядаєте особиста першість з шашок

особиста першість з шашок

З 20 по 22 листопада 2018 року проводилась особиста першість з шашок серед студентської молоді Дубенського медичного колледжу. Змагання були організовані та проведені викладачами фізичного виховання.
Першість проводилась у два етапи. І етап – відбіркові змагання у навчальних групах, для визначення кращих спортсменів. ІІ етап – фінальна частина, у яку вийшли 12 юнаків та 18 дівчат.  Фінал проходив за олімпійською системою. В результаті цікавих та напружених поєдинків визначились переможці змагань. Серед дівчат чемпіонкою стала студентка АЛ-309 – Остапчук Вікторія, ІІ місце виборола Носальська Іванна – БЛ-309, ІІІ місце у студентки АЛ-409 Петручок Ольги. У юнаків місця розподілились в наступному порядку: І місце – Мельник Юрій студент БЛ-309, ІІ місце – Хмелюк Дмитро – АЛ-109, ІІІ місце – Бадаліс Віталій – АЛ-309.

Переможці змагань були  нагороджені пам’ятними кубками, грамотами та медалями. Нагородження проводили директор колледжу кандидат медичних наук Венгрин Н.О. та заступник директора з виховної роботи Міскевич В.В.