IMG_634721 листопада 2018 року на базі нашого коледжу відбулося обласне методичне об’єднання викладачів фізики коледжів та училищ Рівненської області на тему «Інформаційні технології навчання фізики як засіб формування позитивної мотивації студентів». З вітальним словом до присутніх звернулася кандидат медичних наук, директор коледжу Венгрин Надія Олексіївна. А відкрив засідання методист ради директорів вищих начальних закладів Рівненської області Віталій Кононович Процюк.

Фізики області обговорили проблемні питання у викладанні  навальної дисципліни, в тому числі інтерактивного курсу “Природознавство”. З доповідями виступили:  голова обласного методичного об’єднання викладачів фізики, викладач – методист, викладач фізики Рівненського коледжу економіки та бізнесу Білецький В. В., «Діяльність українських Нобелівських лауреатів та їх  виховний вплив на формування світогляду студента» та викладач Дубенського медичного коледжу Поліщук В.М., «Використання сучасних технологій для дистанційного контролю за вивченням природничих наук студентами». Як результат дискусії учасників методичного об’єднання було прийнято рішення про необхідність корегування програми навчальної дисципліни «Природознавство».