РЕГІОНАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ОБ’ЄДНАННЯ

IMG_6482_cr22 листопада 2018 року у нашому коледжі відбулося об’єднане засідання голів циклових комісій на тему «Сучасна медична освіта: реалії і перспективи» та об’єднане заняття школи підвищення педагогічної майстерності викладачів-початківців на тему «Основи методики організації та проведення самостійної роботи у вищій школі» медичних навчальних закладів Рівненського регіону.

Засідання відкрила   кандидат медичних наук, директор коледжу  Надія Венгрин , модератором методичного об’єднання був Микола Миколайович Лукащук,  кандидат педагогічних наук, методист Рівненської медичної академії.

Голови циклових комісій  навчальних закладів обговорили проблемні  питання сучасної медичної освіти. Цікавими були виступи досвідчених викладачів, голів циклових комісій  з Рівненської медичної академії, Дубенського медичного коледжу та Костопільської філії Рівненської медичної академії: основні підходи до вирішення проблем освіти медичних сестер (Маркович О. В.), використання інтерактивних методів навчання при  викладанні клінічних дисциплін (Ткачук Н. І.), нанотехнології в медицині майбутнього(Кудря Ю.П.), роль педагогічних досліджень у формуванні професійної ідентичності майбутніх медичних сестер (Лукащук М.М.).

IMG_6432Викладачі-початківці активно обговорювали питання організації самостійної роботи студентів. Методист Супрунець Н.Л. розповіла про роль самостійної роботи у формуванні навчальної компетенції. Козяр М.В., викладач медичної психології, висвітлила роль самостійної роботи у формуванні професійної майстерності медика. Методику організації самостійної роботи студентів із використанням інформаційно-комунікативних технологій розкрив Сидорович В.І., викладач предмету «Захист Вітчизни». Цікавим був виступ Лукащук В.І., викладача інформатики , яка поділилася досвідом використання методу проектів  у самостійній  позааудиторній роботі. Бухальська  С.Є., кандидат педагогічних наук, заступник директора   з виховної роботи представила інтерактивну технологію – тренінг.

Під час засідання учасники удосконалили свою педагогічну майстерність та отримали заряд позитивної енергії, надихнулися творчими ідеями для подальшої роботи.

Методист коледжу Бойко Л.М.