Ви зараз переглядаєте підвищення кваліфікації

підвищення кваліфікації

8.10 2018-2.11 2018 фельдшери ФАП і амбулаторій підвищували свою кваліфікацію на циклі „Організація охорони здоров`я”. До викладання були залучені  викладачі коледжу і лікарі закладів охорони здоров`я міста і району.

21Під час навчання розглядалися питання сучасних методів діагностики і лікування захворювань внутрішніх органів, хірургічних захворювань, акушерства і гінекології, педіатрії, алгоритми надання невідкладної допомоги, сучасна нормативно- правова документація та інше. По закінченні циклу відбувся іспит, який пройшов у вигляді програмованого тестового контролю.
Після оголошення результатів відбулося вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації.

5.11 по 16.11 2018 пройшов 70 год цикл тематичного удосконалення «Онкогінекологія. Онкоцитологія». Фельдшери і акушерки ФАПів і амбулаторій мали змогу оновити свої знання і отримати нові з питань ранньго виявлення, сучасних методів діагностики  і лікування передракових  захворювань, доброякісних і злоякісних пухлин жіночих статевих органів. Також не залишились без уваги питання серцево- легеневої реанімації, невідкладних станів в акушерстві і гінекології, інфекційного контролю. Заняття проходили, як на базі  коледжу, так і на базі КЗ «Рівненський онкологічний диспансер» РОР, де слухачі отримали не тільки теоретичні знання, але побачили їх практичне застосування.