DSC_0691 - КопіяДень української писемності та мови – свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Вже стало доброю традицією, що студенти та викладачі нашого коледжу приєднуються до написання DSC_0714 - КопіяВсеукраїнського диктанту національної єдності. Ось і цього року разом із директором навчального закладу Венгрин Н.О, викладачами , майбутні медики долучилися до такої важливої, гарної справи. Справи, яка по-справжньому єднає всіх українців вже 18 років поспіль!

Цього ж дня відбувся II етап міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, де взяли участь десять кращих поціновувачів українського слова. Переможцем стала студентка 2 курсу Євтушок Яна.
1IMG_5580Серед найкращих знавців творчості Т.Г. Шевченка перше місце здобула студентка 1 курсу Таргоній Ангеліна.

Незабаром відбудуться обласні етапи конкурсів, де, сподіваємося, студентки гідно представлять наш навчальний заклад.