IMG_48181-3 листопада 2018 року у Хмельницьку  відбувався студентський  форум “ОСС Майбутнього 2.0”, в якому  взяли  участь студенти з 12 областей України . Наш навчальний заклад на молодіжному форумі представляли Савонік Аліна та Шевчук Анастасія . Ми  мали змогу  ознайомитися з досвідом роботи студентського самоврядування університету, успішними молодіжними проектами. Отримали нові навички   у тренінгах : “Організація ефективних івентів”, “Реалізація ідей та залучення ресурсів”, “Співпраця із ЗМІ на регіональному рівні “, “Соціальні мережі як інструмент впливу на суспільство “,  “Волонтерська діяльність як внутрішній поклик». Досвід  який ми отримали на форумі  допоможе  розвинути активну позицію ОСС коледжу та активізує для розвитку студентське скредовище, адже студенти – це рушійна сила не лише коледжу, а й міста і країни!