IMG_5552Реформа галузі охорони здоров’я ставить перед медичними фахівцями нові вимоги щодо володіння певними компетенціями. З метою підтримки конкурентоспроможності окремої категорії медичних сестер у ВКНЗ «Дубенський медичний коледж» Рівненської обласної ради запроваджено цик­л те­ма­тич­ного удос­ко­на­лення «Медична інформатика» для молодших спеціалістів з медичною освітою за ваучерами.

З 16 по 26 жовтня пройшов цик­л те­ма­тич­ного удос­ко­на­лення для 14 медичних сестер центру ПМСД Дубенської міської ради, за 72- годинною навчальною програмою.

На заняттях вони освоїли програмне забезпечення ПК, текстовий процесор, служби Інтернету, системи обробки табличної інформації, інформаційні техно­логії персональної та колек­тивної комунікації, інтегроване викорис­тання засобів спільного опрацювання документів, медичні інформаційні системи.

По закінченню всі слухачі отримали свідоцтва. Задоволені отриманими знаннями медичні сестри щиро дякували викладачеві Поліщуку В.М. за навчання.