Медсестринство в сімейній медицині

  • Категорія запису:Новини

З 10 вересня по 5 жовтня 2018 року пройшов 144 годинний цикл підвищення кваліфікації «Медсестринство в сімейній медицині». Медсестри амбулаторій сімейної медицини мали змогу отримати сучасні знання щодо діагностики і лікування захворювань, надання невідкладної допомоги, питань охорони праці, етики і деонтології, нормативно-правових документів.

З 24 вересня по 28 вересня 2018 року на базі КЗ «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» РОР проведено черговий цикл тематичного удосконалення «Школа старшої медичної сестри – невідкладні стани».
IMG-b1e49459fde11cceb157f1bd782e7a36-VСтарші медичні сестри відділень та їх резерву прослухали лекції та мали змогу практично відпрацювати алгоритми надання допомоги при найпоширеніших невідкладних станах.
Як завжди позитивні відгуки залишають слухачі: «Хочу висловити щиру подяку навчальному центру за плідну роботу. За курс наш колектив дізнався багато нового, що потрібно для подальшої роботи по спеціальності. І тепер навіть у стресових ситуаціях будемо зберігати впевненість в собі і зможемо врятувати людське життя. Будемо раді за запрошення на інші теми по самовдосконаленню», – староста групи, фельдшер Центру психічного здоров’я населення Новачук Алла Василівна.