31 травня – 1 червня  студенти – волонтери  Дубенського медичного коледжу у супроводі практичного психолога Марії Козяр та волонтера Корпусу Миру Сари Шерман відвідали навчально-реабілітаційний центр «Джерело» , де долучились до проведення Великого дитячого свята.

Студентів радо прийняли у Центрі, розповіли про історію його заснування, ознайомили з  програмами за якими працює «Джерело», а саме,  програма раннього втручання , яка спрямована на опанування особою з неповносправністю, навчання  необхідних знань та навичок для підтримання суспільної та родинно-побутової діяльності, усвідомлення своїх можливостей та обмежень.

Для студентів досвід проведення заходу для дітей з інвалідністю  є важливим, адже соціальний проект , започаткований у медичному коледжі, стосується саме роботи із сім’ями , в яких є діти з інвалідністю.

Завдяки участі у святі волонтери навчились комуні кувати  , створювати дружню атмосферу спілкування з родинами і дітьми з наповносправністю, отримали досвід роботи у команді, познайомились з різними інклюзивними  формами і методами роботи.

Розвиток толерантного інклюзивного суспільства можливий саме завдяки  спільним заходам, де на одному майданчику поряд дитина на візочку і молоді люди, дорослі і батьки. Різні , але разом!

DSC_0693 (1)