„Про фахову передвищу освіту”

20180516_17193216 травня 2018 р. директор коледжу, кандидат медичних наук Надія Венгрин разом з Андрєєвою Майєю Миколаївною прийняла участь у засіданні комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти. На засіданні відбулося обговорення законопроекту України „Про фахову передвищу освіту”, над текстом якого працювали представники ГО „Всеукраїнська Асоціація працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації”, що зареєстрований народним депутатом Марченком О.О. (№8321) та законопроект робочої групи МОН України, який внесений народними депутатами України Кремінем Т.Д. та Бриченком І.В. (№8321-1).

На фото Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич з директором коледжу Надією Венгрин, Андрєєвою М.М. та іншими учасниками засідання – директорами коледжів.