!IMG_20180513_15200213 травня 2018 року на базі Дубенського медичного коледжу відбувся захід присвячений Дню матері. В програму якого входили декларація творів про матір, майстер-класи з бісероплетіння ,виготовлення виробів з фетру. Організаторами свята були Дубенська міська організація Союзу Українок. Долучилися до урочистості студенти та викладачі – союзянки коледжу, на чолі з директором Надією Венгрин.

Третє місце у конкурсі декларантів зайняла студентка І курсу, !IMG_20180513_143322_HDRвідділення «Лікувальна справа »  – Бакунець Світлана. Свято проходило у невимушеній атмосфері з квітами та вітаннями найрідніших матусь.

В цей день до Дубно прибули  гості-союзянки із Ковеля. В програмі їхнього візиту – відвідування історико-краєзнавчого заповідника, Дубенського форту, богослужіння  в греко- католицькій церкві Вознесіння Господнього, де їх чекало багато несподіванок: вітання квітами, шанування пам’яті жертв Голодомору та Небесной Сотні. У !IMG_0165парафіяльній  літературній кав’ярні гостей частували кавою та канапками.

По закінченню екскурсії союзянки зустрілися за круглим столом у медичному коледжі, де мали змогу поділитися враженями і  думками, обговорити спільні проблеми. Відбувся обмін подарунками – додому гості повезли запашний коровай та рушник вишитий мамою голови Дубенської міської організації Союзу Українок Ольги Джус.

Ми щиро віримо , що в майбутньому до лав Союзу Українок приєднається ще більше молоді і!IMG_20180513_154840 наші зустрічі набудуть нових обертів. Єднаймося, бо ми ж українці!