Відокремлений підрозділ
"Дубенський фаховий
медичний коледж"

КЗВО "Рівненська медична академія"
Рівненської обласної ради
Тел./факс: (03656) 3-23-82; (03656) 3-23-72
тел.: приймальної комісії (телефонувати з 30.06.2022) +38 (098) 034-89-10
dubnomed@ukr.net
Мова освітнього процесу - українська

IMG_267922 травня в центрі м. Дубна пройшов Медичний пікнік, який провели колектив і волонтерська спільнота студентів Дубенського медичного коледжу.

Мета заходу – привернути увагу громадськості до проблеми соціальної адаптації дітей з інвалідністю, продемонструвати можливості інклюзивного суспільства, у якому не існує перешкод для особистого розвитку, комунікацій, панує повага, толерантність й взаєморозуміння , а також презентувати соціальний  проект -„Шанс” студентів коледжу  та волонтера Корпусу Миру Сари Шерман , завдяки якій заклад виграв гранд на навчання волонтерів.

Формат заходу передбачав програму з кількох блоків:

I Медичний –  відвідувачі могли перевірити стан власного організму – виміряти вагу, ріст, артеріальний тиск, пульс, визначити стан чистоти ротової порожнини, ознайомились з правилами чищення зубів, бажаючі  проходили психологічні експрес – тести „Пізнай себе”, „Дерево бажань”.

II Студенти провели майстер-класи по аква – гриму і виготовленню витинанок та 3 – д аплікацій, бульбашкове шоу, заняття степ-аеробіки.    Клоуни – аніматори розважали малечу іграми і конкурсами.

Захід організовано і проведено за сприяння дирекції коледжу , міської ради , дирекції міського будинку дітей та молоді.

Дякуємо усім , хто відгукнувся і допоміг у проведенні Медичного пікніка: фітнес – тренеру спортивного комплексу „Viktory Gym” Михальчук Олександрі , тренерам спортивного комплексу „ PhysioFit”, відповідальному за звук Івану Соколу,  та усім небайдужим дубенчанам.

Під час проведення заходу волонтери зібрали кошти у сумі 748 грн., які волонтери планують використати на придбання матеріалів та спортивного спорядження  для проведення   денного літнього табору для родин і  дітей  та  організації імпровізованих інклюзивних майстер – класів з малювання, танців , співу, ліплення, виготовлення поробок, спортивних розваг на свіжому повітрі.

Волонтери готові розпочати роботу і запрошують родини до співпраці, а   бажаючих допомогти матеріально, або ресурсами , звертатись  .

Кімната для творчих занять з дітьми з інвалідністю відкриється , як сформується група бажаючих та облаштується відповідним чином середовище для занять.

Волонтери закликали усіх мешканців не стояти осторонь проблеми і долучатись по – можливості коштами , матеріалами та ресурсами.

IMG_2676IMG_2473IMG_2875IMG_2820

 

Комментарии закрыты.

ВІДЕО
До уваги молодших спеціалістів з медичною освітою.
Реєстрація слухачів на цикл тематичного удосконалення "Школа старшої медичної сестри, невідкладні стани" (з 30.05.2022 по 03.06.2022), триватиме до 29.05.2022 включно.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Цикл підвищення кваліфікації буде проводитися з використанням технологій дистанційного навчання.

Заповнений корінець путівки та витяг із наказу про направлення на підвищення кваліфікації, просимо надіслати за адресою: м. Дубно, вул. К. Острозького, 25, ВП "ДУБЕНСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" КЗВО "РІВНЕНСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ" РОР
Корисні посилання

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

2014-2022 © Дубенський фаховий медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design